
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Number of Circuits | 4 |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Supply Voltage | 1.8 V |
| Number of Bits | |
| Propagation Delay | |
| High Level Output Current | |
| Low Level Output Current | |
| Number of Inputs | 1 |
| Number of Outputs | 6 |
| Logic Family | |
| On Resistance (RON) | 600 mΩ |
| -3db Bandwidth | 30 MHz |
| Configuration | 1 x SPDT |
| Number of Channels | 2 |
Stock: 3751
Distributors
pcbx
Unit Price$0.24154
Ext.Price$0.24154
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.24154 | $0.24154 |
| 10 | $0.20873 | $2.08730 |
| 50 | $0.18038 | $9.01900 |
| 100 | $0.14878 | $14.87800 |
| 500 | $0.12271 | $61.35500 |
